У Харкові усувають 16 позаштатних ситуацій на водоводах

08.10.2022 14:30   -
Новини Харкова: комунальники усувають 16 позаштатних ситуацiй на водоводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» сьогодні, 8 жовтня, усувають 16 позаштатних ситуацій на водоводах із встановленням запірної арматури та заміною дефектних пожежних гідрантів. Повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили на КП «Харківводоканал», напередодні ремонтники ліквідували 10 пошкоджень на ділянках трубопроводів і упорядкували 12 оглядових колодязів.

Усі служби продовжують виконувати свої обов’язки, на постійному контролі – робота об’єктів водопостачання та водовідведення. Також виконуються планові заходи щодо підготовки об’єктів КП до роботи в осінньо-зимовий період, відновлюються подача води та відведення стоків у будинках харків’ян. Бригади забезпечені необхідною спецтехнікою, обладнанням, механізмами та матеріалами.

Також у КП «Харківводоканал» зазначили, що продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки технологи, пробовідбірники та лаборанти, які постійно стежать за якістю води на всіх етапах водопідготовки. На підприємстві уточнили, що відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді міста немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам та нормам.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про компенсацію за зруйноване житло. Що обіцяють в українському Уряді?