У Харкові усунули 14 аварійних ситуацій на водоводах

31.05.2023 16:30   -
У Харкові усунули 14 аварійних ситуацій на водоводах 30.05.23

У вівторок, 30 травня, бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 14 аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів та відремонтували 10 оглядових колодязів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, в Новобаварському районі ремонтники провели комплекс відновлювальних заходів на трьох водопровідних магістралях.

«Завчасно підготувалися до ремонтних робіт, а також запаслися необхідною спецтехнікою та матеріалами. Після проведення земляних робіт детально проаналізували характер пошкоджень на ділянках трубопроводів, розташованих на вулицях Коростельській (діаметр 300 мм), Плановій (діаметр 200 мм) і в районі Удянського гідропарку (діаметр 300 мм)», – поінформував начальник служби зовнішніх мереж Новобаварського району Євгеній Сальков.

Комунальники працювали без відключення харків’ян від водопостачання. Також після завершення робіт вони упорядкували території місць розриттів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ