У Харкові стартує всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

26.09.2023 10:52   -
Проєкт для жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї. Про це повідомляє Інфосіті.

Проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс» від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр наразі запускають у Харкові, Дергачах та Рогані.

Як розповіла директорка центру в Харкові Світлана Ісаєва, головна ціль проєкту – сформувати спільноту жінок із родин військовослужбовців, у якій кожна учасниця програми зможе отримати фахову допомогу та підтримку.

Учасницям «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

«Останні роки навчили нас цінити прості речі та життя. Ми прийняли багато викликів і наразі невідомо, що ще чекає на нас попереду. І критично важливим є психоемоційна підтримка військових та їхніх родин. Дівчата, жінки, мами наших захісників потребують більшої уваги, ніж будь-коли. І ми готові її надати», – каже Ісаєва.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Харкові, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням. Реєстрація для Рогані відбувається за цим лінком, а для Дергачів – тут.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.