У Харкові розпочався шостий сезон школи грантрайтингу

21.02.2023 16:42   -
У Харкові стартував шостий сезон школи грантрайтингу

Шостий сезон муніципального проєкту «Школа соціального проєктування і грантрайтингу «Open Grants School» стартував 18 лютого у Харкові. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів.

Цього року до занять приступили 50 слухачів – представники громадських об’єднань, організацій та благодійних фондів «Харків з тобою», «Схід Фенікса», «Джерело відродження», «Незламний Харків» та ін.

Перший тренінговий день пройшов в інтерактивному форматі та був спрямований на покращення навичок створення ефективної презентації проєктів.

Як повідомили в Управлінні, загалом заплановано 12 зустрічей, під час яких учасники відвідуватимуть лекції, зустрічатимуться з експертами та проєктними менеджерами, виконуватимуть практичні завдання, розроблятимуть навчальні проєкти тощо.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Зазначається, що школа соціального грантрайтингу «Open Grants School» організована за ініціативою Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів у 2017 році. За цей час випускниками школи стали близько 500 осіб, які змогли залучити на реалізацію своїх проєктів десятки мільйонів гривень. Навчання у школі проводиться безкоштовно.

ОСТАННІ НОВИНИ