У Харкові прокуратура вимагає повернути земельну ділянку в центрі міста

29.08.2022 15:30   -
Новини Харкова: Прокуратура вимагає повернути земельну ділянку в центрі міста

Шевченківська окружна прокуратура подала до суду позовну заяву в інтересах Харківської міської ради до приватної фірми про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки вартістю майже 13 млн гривень. Про це повідомляють Харьковские известия.

Так, одним із приватних підприємств у 2006 році отримано в оренду земельну ділянку площею 0,25 га, яка знаходиться по вул. Культури в Шевченківському районі м. Харкова, для будівництва культурно-ділового центру.

Проте фірмою було порушено умови договору оренди землі щодо здійснення забудови земельної ділянки в передбачені угодою строки. Крім того, підприємство не отримало дозвільні документи, які надають право на виконання будівельних робіт, що унеможливлює ефективне використання зазначеної земельної ділянки.

Вказані обставини стали підставою для направлення окружною прокуратурою відповідного позову до Господарського суду Харківської області.

Наразі судом відкрито провадження у справі.

Раніше ми повідомляли про те, що територіальній громаді Харкова повернули земельну ділянку вартістю 9 мільйонів гривень.