У Харкові продовжила роботу Школа супергероїв (фото)

02.09.2022 15:30   -
У дитячій лікарні №16 відкрила двері Школа супергероїв (фото)

1 вересня на території Міської клінічної дитячої лікарні №16 відкрила двері Школа супергероїв. Повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили у лікарні, у школі продовжують навчання пацієнти медзакладу – хворі діти, які вимушені отримувати довготривале лікування. Педагоги середньої школи №70 провели для них відкритий урок-подорож на тему «Ми українці: честь і слава незламним». 

Також до Дня знань у Школі супергероїв провели виставку дитячого малюнку «Дерево пізнання «Tree of Knowledge». Це міжнародний культурний соціальний проєкт, підготований художниками з Ізраїлю та психологами закладу. Діти розмалювали дерева мудрості, радості, надії, кохання та веселощів.

Таким чином, у кожного дерева два автори: художник із Ізраїлю та дитина з України. Роботи будуть передані на благодійну виставку в Австрію, – зазначили у лікарні.

Свято Дня знань у Школі супергероїв завершилося виступом аніматорів і подарунками. Волонтери Червоного хреста Харківської області та громадської організації «Спільнота небайдужих «Дія» передали дітям рюкзаки з шкільним приладдям.

Нагадаємо, що у Міській клінічній дитячій лікарні №16 проходять лікування діти, зокрема, з онкогематологічною патологією. Школу супергероїв там відкрили в грудні 2021 року. В Україні соціальний освітній проєкт для дітей стартував в 2016 році. Організатор проєкту – громадський діяч та засновник ГО «Маленьке серце з мистецтвом» Євгенія Смирнова. Такі ж школи було відкрито у Києві, Житомирі, Херсоні, Хмельницькому, Дніпрі та інших містах.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що поліцейські разом з волонтерами роздали 1,5 тони гуманітарної допомоги мешканцям Харківської області (фото).