У Харкові продовжують виявляти порушників, які паркуються біля сміттєвих контейнерів (фото)

05.04.2023 15:26   -
У Харкові виявляють порушників, які паркуються біля сміттєвих контейнерів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує виявляти випадки порушення правил паркування у Харкові. Про це повідомляють Харьковские известия.

Днями така ситуація склалася біля контейнера-бункера на вулиці Зубенка, 80, під’їзд до якого був перекритий автомобілями мешканців будинку. Водій КВПВ двічі приїжджав за цією адресою, але через неправильно припарковані машини вивезти сміття не зміг.

На місце події були викликані правоохоронці, які зафіксували правопорушення та встановили власників транспорту. З ними провели профілактичну бесіду. Вони перепаркували автомобілі, а працівники підприємства змогли забрати контейнер-бункер. Аналогічний випадок стався і на вул. Полтавський Шлях, 148/2.

«Ще раз хочу попросити харків’ян паркувати свої автомобілі таким чином, щоб вони не заважали під’їзду спецтранспорту до контейнерів з побутовими відходами. Окрім того, на вул. Георгіївській ми знову запобігли незаконному викиданню виробничих відходів приватного підприємства в контейнер-бункер, тому нагадую приватним підприємцям та організаціям про необхідність укладати з нами договори з надання послуг щодо поводження з побутовими відходами», – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОСТАННІ НОВИНИ