У Харкові продовжують ліквідувати пошкодження на водоводах

20.08.2022 13:11   -
У Холодногірському районі Харкова ремонтують водопровідні мережі

Ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» учора, 19 серпня, ліквідували 12 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та упорядкували 12 оглядових колодязів. Повiдомляють Харьковские известия.

Зокрема, інтенсивними темпами продовжуються ремонтні роботи в Холодногірському районі.

Учора переклали ділянку трубопроводу діаметром 200 мм на вул. Суздальські Ряди та ліквідували серйозну аварію на водоводі діаметром 600 мм у сел. Надточії. Перед початком ремонтних робіт детально прораховуємо план дій, щоб якомога оперативніше та якісніше усунути аварійну ситуацію. На виконанні цих завдань задіяні досвідчені бригади, які забезпечені всім необхідним. Також вироблено і чіткий алгоритм проведення відновлювальних робіт на випадок екстремальних ситуацій, які можуть виникнути під час ворожої агресії, що триває, – зазначив провідний інженер районної служби зовнішніх водопровідних мереж Сергій Сіренко.

За інформацією підприємства, сьогодні, 20 серпня, у місті запланували відремонтувати 17 пошкоджених ділянок водоводів. Для економії часу харків’ян просять детальніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку та точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію приймають за тел. 15-33.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у прифронтовому Харкові оновлюють автошляхи (відео).