У Харкові повністю відновили водопостачання після обстрілів

11.10.2022 13:30   -
Новини Харкова: Водопостачання повіністю відновлено 11 жовтня 2022

Бригади КП «Харківводоканал» завершили роботи з відновлення водопостачання у всіх районах Харкова. Про це повідомляють Харьковские известия.

Усі насосні станції підприємства після відновлення стабільної подачі електроенергії, вчора, 10 жовтня, о 21:00 вже працювали в заданому режимі.

За словами заступника генерального директора з експлуатації водопровідного господарства – директора Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлена Волкова, сьогодні водопостачання абонентів відбувається безперебійно, у повному обсязі. Але, звертаємо увагу, що при відключенні електроенергії знову можливі обмеження та припинення подачі води.

«Ворог завдає ударів по критичній інфраструктурі, ми це бачимо, аналізуємо, знаємо, що робити, чим і як, ситуація під контролем, не треба панікувати. Але для комфорту наберіть необхідний запас води на час ремонтних робіт та відновлення водопостачання. На випадок тривалої відсутності водопостачання передбачено доставлення води автоцистернами підприємства за заданими адресами», – зазначив Волков.

Раніше ми повідомляли про те, що вуличне освітлення у Харкові не вмикатимуть з питань безпеки, — Ігор Терехов (відео).