У Харкові об’єкти водопостачання забезпечують альтернативними джерелами електроенергії

07.06.2023 15:50   -

КП «Харківводоканал» встановило альтернативні джерела електропостачання на насосній станції, яка забезпечує водою мешканців трьох районів міста. Про це повідомляють Харьковские известия.

Насосна станція забезпечує водопостачанням жителів Немишлянського, Основ’янського та Індустріального районів.

«З початком військових дій та обстрілами критичних об’єктів міста ведемо системну роботу щодо забезпечення наших насосних станцій альтернативними джерелами електропостачання. Заходи заплановані та здійснюємо у тісній співпраці з мерією Харкова. Зокрема, на даному об’єкті силами нашого колективу вже закінчено всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи зі встановлення потужних генераторів. Одночасно оновили електрообладнання на самій насосній станції, що знизить ризики при стрибках електропостачання та дозволить уберегти прилади та перекачувальні агрегати від перепадів напруги. Модернізована та доукомплектована генераторами станція функціонує у штатному режимі», – зазначив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» Олександр Черняєв.

За його словами, завдяки альтернативним джерелам живлення станція продовжуватиме автономно працювати та надавати послуги водопостачання при виникненні будь-якої позаштатної чи аварійної ситуації, пов’язаної із припиненням електропостачання.

«На цій станції, окрім повної заміни електрообладнання, встановили сучасну запірну арматуру, зарезервували насосні агрегати. Продовжуємо ефективно готувати наші об’єкти до експлуатації в осінньо-зимовий період, виконуючи весь комплекс запланованих заходів», – наголосив Черняєв.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.