У Харкові на базі 4-ї частини ДСНС відкрився “Клас безпеки” (фото)

30.06.2023 15:52   -
У Харкові на базі 4-ї частини ДСНС відкрився "Клас безпеки"

Сьогодні, 30 червня, у Харкові на базі 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини відкрився новий Клас безпеки. Про це повідомляють Харьковские известия.

У заході взяли участь фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, поліцейські, команда юних рятувальників та школярі.

Відразу після урочистостей у класі відбувся перший урок безпеки. Рятувальники нагадали дітям як діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій, правила пожежної, мінної безпеки та водної безпеки. Працівники поліції розповіли про важливість правильного переходу дороги та пояснили основні правила дорожнього руху.

Також вогнеборці провели для дітей екскурсію по пожежно-рятувальному підрозділу, дали можливість потримати в руках пожежний ствол, оглянути пожежні машини та одягнути бойовий одяг пожежників.

“На згадку про цікаву зустріч школярі отримали від працівників поліції світловідбивні стрічки та магнітики, які допоможуть бути більш помітними на дорозі. А ДСНСники подарували поліграфічну продукцію від ЮНІСЕФ”, – розповіли у ДСНС Харківської області.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ