У Харкові ліквідували аварію на тепломагістралі (фото)

05.12.2022 13:40   -
У Харкові усунули аварію на тепломагістралі у Немишлянському районі

До будинків харків’ян, які довелося відключати від теплопостачання 3 грудня через дефект на 95-й магістралі, подали тепло. Про це повідомляють Харьковские известия.

Нагадаємо, ділянка 95-ї магістралі у Немишлянському районі не витримала жорсткого режиму перепадів напруги. Внаслідок аварії під тимчасове відключення тепла потрапили будинки у Немишлянському та Індустріальному районах міста.

Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», після усунення дефекту тривають земляні роботи і розповітрення систем у під’їздах. На ХТМ підкреслили, що система погано переносить багаторазове заповнення через перепади напруги, і кожна зміна режимів тиску має побічний ефект – гідроудари. Особливо болісно на них реагують старі труби.

«Дефект виявили о 16:00 в суботу. Ремонтні бригади одразу почали роботи. Труба діаметром 1000 мм розташована на значній глибині під землею, вкрита бетонними лотками. Шурф оперативно розкопали, систему довелося наполовину злити, щоб уникнути розмерзання. Основний дефект локалізували швидко, потім тривало заповнення системи. О 12-тій ночі у неділю дефект був усунений, системи заповнені», – розповіли на ХТМ.

Там зазначили, що цю ділянку 95-ї магістралі довжиною 1,6 км планується замінити у наступному ремонтному сезоні. Магістраль була побудована у 1978 році.

Раніше ми повідомляли про те, що у селищі на Харківщині невідомі перекрили подачу газу.