У Харкові хочуть повернути у комунальну власність землю напроти стадіону «Металіст»

28.09.2023 13:01   -
У Харкові хочуть повернути землю напроти стадіону «Металіст»

Прокуратура вимагає від підприємства повернути земельні ділянки вартістю майже 30 млн грн напроти стадіону «Металіст», які мали забудувати до Євро-2012. Про це повідомляє Інфосіті.

Встановлено, що одним із підприємств м. Харкова в 2010 році придбано у власність п’ять земельних ділянок загальною площею майже 5 га та вартістю майже 30 млн гривень для будівництва ТРЦ з офісними приміщеннями.

“Вказані землі знаходяться напроти стадіону «Металіст» та повинні були бути забудованими до 31.12.2011, тобто до проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». Проте землі так і залишилися незабудованими. ТОВ навіть не отримано дозвільні документи, які надають право на виконання будівельних робіт”, – розповіли в прокуратурі.

Прокуратура просить суд розірвати договори купівлі-продажу та зобов‘язати ТОВ повернути земельні ділянки місту.

На теперішній час за позовом окружної прокуратури Господарським судом Харківської області відкрито провадження у справі.

Нагадаємо, наразі у Харкові розглядають можливість будівництва в районі «Металіста» офісного центра із бомбосховищем. Будівлю планують зробити багатофункціональною. Відповідне доручення дав президент Володимир Зеленський. Раніше багатофункціональний центр планували звести в районі Саржиного Яру, але міська рада скасувала тендер.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.