У Харкові два дні триватимуть антитерористичні (контрдиверсійні) заходи

26.09.2023 08:00   -
Антитерористичні (контрдиверсійні) заходи СБУ у Харкові

26-27 вересня Служба безпеки України буде проводити на території Харкова комплекс антитерористичних (контрдиверсійних) заходів. Про це повідомляє Інфосіті.

Головною метою запланованих заходів є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп.

Крім СБУ, у заходах візьмуть участь підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури, а також інші органи військового управління і правоохоронні структури. До виконання завдань учасники залучатимуть військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби.

Під час заходів будуть проводитися огляди окремих територій, перевірка документів громадян, догляд автомобілів. Також можливе обмеження проходу чи проїзду деякими вулицями міста.

Громадян просять мати із собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години, не ігнорувати сигнали тривоги та не допускати несанкціонованого поширення інформації про переміщення, рух або розташування особового складу і військової техніки Збройних Сил України чи інших військових формувань.

Нагадаємо, у Харкові пройдуть військові навчання

ОСТАННІ НОВИНИ