У Харківській області працевлаштували 1300 переселенців

23.08.2023 17:12   -
На Харківщині працевлаштували 1300 переселенців - ХОВА

Станом на сьогодні, 23 серпня, Харківська область посідає 3 місце в Україні за кількістю працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на директора Харківського обласного центру зайнятості Олександра Котукова.

«Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на обліку служби зайнятості Харківщини перебувало 7400 внутрішньо переміщених осіб. За весь цей час було працевлаштовано 1300 ВПО (754 особи – протягом поточного року)», – зазначив Олександр Котуков.

В основному переселенці шукають роботу у таких сферах: переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля, державна служба, охорона здоров’я, сільське господарство тощо.

Станом на 23 серпня на обліку служби зайнятості перебуває 1300 ВПО, з яких 1100 мають статус безробітного.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Вимушеним переселенцям у Харківській області також пропонують тимчасову зайнятість. Зокрема це участь у громадських та суспільно корисних роботах

«139 ВПО взяли участь у громадських роботах, ми зробили направлення 825 особам на участь у суспільно корисних роботах», – повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості.

Для внутрішньо переміщених людей проводяться різноманітні тренінги з професійною адаптацією, профконсультацією тощо. Наразі такі послуги отримують близько 4 тис. осіб з числа ВПО.

Задля надання послуг щодо професійного навчання, фахівці служби зайнятості виїжджають до територіальних громад області. Професійне навчання від Харківського обласного центру зайнятості пройшли 218 переселенців. Майже всі вони працевлаштувалися.

ОСТАННІ НОВИНИ