У Харківській міськраді створили цільовий фонд розвитку міста під час війни

10.08.2022 14:00   -
Новини Харкова: Створено цільовий фонд розвитку міста в умовах війни

У Харкові оновили положення про Цільовий фонд комплексного соціально-економічного розвитку міста. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на рішення було ухвалене сьогодні, 10 серпня, на позачерговій сесії Харківської міської ради.

Цей цільовий фонд був створений ще у 2005 році. Але з огляду на нинішній воєнний час положення про фонд необхідно було оновити. Як зазначив Харківський міський голова Ігор Терехов, це дозволить оперативніше реагувати на потреби міста в критичних ситуаціях.

Тепер міська влада зможе залучати додаткові кошти та ефективно їх використовувати. Для цього передбачаються нові джерела надходжень до фонду (благодійні внески, гранти, міжнародна фінансова допомога тощо). Кошти спрямовуватимуться на протидію військовим загрозам, надання допомоги у захисті населення та територій, фінансування витрат, пов’язаних із придбанням житла, формування фонду житла для тимчасового проживання, капітальні та поточні ремонти будівель та споруд, усунення аварій та аварійного стану будівель, підготовку об’єктів до опалювального сезону тощо.

Раніше ми повідомляли про те, що запрацював новий мобільний застосунок з мінної безпеки MineFree.