У Харків міг потрапити небезпечний сир з Франції

21.02.2023 09:50   -
У Харків міг потрапити небезпечний сир з Франції - Держпродспоживслужба

Інформацію щодо небезпечного сиру імпортного виробництва оприлюднило Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області. Про це повідомляють Харьковские известия.

Регіональна Держпродспоживслужба отримала повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) № 2023.0841-fup 4 стосовно виявлення Listeria monocytogenes у сирах (Гаперон) з пастеризованого молока, що експортувалися з Франції.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Виробник: SOCIETE LAITIERE DE VICHY, France.

Експортер до України: Thomas Export SA, France.

Одержувач: ТзОВ «ТД Гурмандіз», вул. Костянтинівська, 72, м. Київ, 04080, партія: 0293).

У разі виявлення вказаного вантажу в обігу оператори ринку зобов’язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на території яких зареєстрована потужність, або безпосередньо до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (електронна адреса: [email protected]).

Довідка: Лістеріоз – це інфекційне захворювання, яке викликає бактерія Listeria monocytogenes.

Симптоми лістеріозу можуть бути різними. У більшості випадків, симптоми лістеріозу включають грипоподібні симптоми, такі як лихоманка, біль у голові, м’язах та горлі, а також діарею. У важких випадках можуть розвиватися інфекційні процеси в центральній нервовій системі та крові, що можуть призвести до летального випадку.

ОСТАННІ НОВИНИ: