У Харкові з вогню врятували сімох людей, серед яких двоє дітей. ФОТО

21.08.2019 11:32   -
Автор:
До місця виклику негайно вирушило 2 пожежно-рятувальних відділення 8-ї частини ДСНС. Прибувши, рятувальники побачили, як з вікон сходової клітини другого під’їзду йде щільний чорний дим. Люди з вікон прохали на допомогу.
Керівник гасіння пожежі негайно організував 2 бойові ділянки з рятування людей від небезпечних факторів пожежі. Перша ланка газодимозахисної служби вирушила у розвідку по сходовій клітині, в ході проведення якої рятувальники врятували 5 мешканців будинку, серед яких була і дворічна дитина. Ще 8 чоловік вийшли самостійно під наглядом пожежників. В цей час друга ланка газодимозахисників врятувала за допомогою висувної пожежної драбини матір з півторарічною дитиною вікна з квартири, біля якої саме знаходився осередок горіння, тож шлях до евакуації їм був відрізаний вогнем.
Одночасно із рятувальними роботами вогнеборці проводили димовидалення і подали пожежний ствол на гасіння вогню, котрий окрім візочка, охопив ще й оздоблення дерев’яних стін та підлогу на площі 5 кв.м.
Пожежу локалізували о 17:20 та за півгодини повністю приборкали. Завдяки оперативним діям рятувальників ніхто з людей не постраждав.
Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.