У Харкові вшанували пам’ять Валерія Петросова

15.11.2019 18:00   -
Автор:
16 листопада Валерію Петросову виповнилося б 80 років. Сьогодні, 15 листопада, на міському кладовищі №2 біля його могили провели молебень. У заході взяли участь рідні, друзі, колеги, співробітники КП «Харківводоканал» та представники профспілкової організації підприємства. Присутні поклали квіти до могили Валерія Петросова.
Як зазначив головний конструктор наукових напрямків з ресурсозбереження та нової техніки КП «Харківводоканал» Віктор Колотило, Валерій Петросов зробив неоціненний внесок не тільки у розвиток КП «Харківводоканал» і інфраструктури міста, а й усього комунального господарства України.
«Ми з теплотою зберігаємо пам'ять про цю людину і керівника, який присвятив практично все своє трудове життя комунальному господарству Харкова. Майже півстоліття він пропрацював на Міському водопроводі. Він зробив його одним з кращих комунальних підприємств в Україні, і поставив вектор його розвитку на багато років вперед», — підкреслив Віктор Колотило.
Довідка. Валерій Альбертович Петросов — генеральний директор КП «ВТП «Вода» з 1972 по 2006 рік, з 2006 по 2007 рік — депутат Верховної Ради України. Доктор технічних наук, професор, заслужений працівник житлово-комунального господарства України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Нагороджений 34 орденами і медалями, у т.ч. орденами «За заслуги» I, II і III ступенів.
Помер 2 квітня 2009 року на 70-му році життя. На фасаді будівлі КП «Харьководоканал» на його честь встановлено меморіальну дошку. 27 лютого 2019 року на сесії Харківської міської ради було ухвалено рішення про перейменування частини вулиці Конторської, де розташовано підприємство, на вулицю Валерія Петросова.