У Харкові виявлено близько 500 випадків несанкціонованого використання природного газу

14.01.2022 11:20   -
Несанкціоноване використання природного газу у Харкові

У 2021 році фахівці АТ «Харківміськгаз» зафіксувати 492 випадки несанкціонованого підключення до системи газопостачання.

З них 22 факти облаштування врізок до газопроводів та понад 200 випадків втручання в роботу лічильника газу, що складає 1,5 % від загальної кількості демонтованих приладів обліку газу.

Фахівці газової компанії виявляють випадки несанкціонованого використання газу при обстеженні лічильників, обході та огляді газових мереж та газового обладнання. Сторонні втручання в роботу газорозподільчих систем виявляються за допомогою сучасного обладнання.

Найчастіше фіксуються випадки несанкціонованого використання природного газу в Новобаварському, Московському та Київському районах міста. Поширеними є самовільне відновлення газоспоживання, втручання в роботу лічильника та врізки в систему газопостачання.

Втручання в систему газопостачання створює загрозу життю, як родині споживача, так і його сусідам. Наприклад, несанкціоноване втручання в газову мережу шляхом врізки водопровідної труби до газопроводу-вводу нижче рівня землі спричиняє на місці несанкціонованої врізки витік газу.

Ране мы сообщали, что в части домов Московского района Харькова отключат газ.