У Харкові відбувся обласний патріотичний форум. ФОТО

07.11.2019 15:08   -
Автор:
Форум зібрав більш ніж 500 учасників, серед яких 130 дітей-лауреатів та переможців шести всеукраїнських, міжрегіональних та обласних конкурсів.
Так, у залі Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру вітали номінантів обласних етапів:
— конкурсу дитячого читання «Книгоманія» («Найкращий читач України – 2019»);
— Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули»;
— Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»;
— Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну»;
— Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Ми – єдині і по духу, і по крові»;
— Обласного конкурсу дитячого малюнка «Харківщина туристична. Малюють діти».
Начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина відзначив, що Харківщина від початку бойових дій на сході України надає підтримку дітям з Луганщини та Донеччини.
«Оскільки конкурс дитячого читання «Книгоманія» на обласному рівні в цих регіонах не проводиться, Харківська обласна бібліотека для дітей залучала талановитих читачів з прифронтової зони до творчих змагань, запрошувала переможців до нашого міста. Особливими гостями цього року стали конкурсанти з Дружківки, Лиману, Слов’янську, які отримали можливість побувати на форумі, побачити, чим живуть їх однолітки», — сказав Олег Яцина.
Під час форуму також відбулась презентація регіонального проєкту «Зелені легені», який реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради з питань екології та природокористування.
Довідка. Обласний патріотичний форум започатковано у 2015 р. за ініціативи директорки Харківської обласної бібліотеки для дітей Галини Трохименко та проводиться щорічно за сприяння Управління культури і туризму ХОДА. За 5 років його учасниками стали понад 2000 дітей. Це не тільки патріотичний захід, це крок назустріч миру, консолідація зусиль дитячих бібліотекарів, освітян, батьків у справі виховання справжніх громадян.