У Харкові спіймали «закладчика». У нього вилучили близько 6 кілограмів наркотиків на 5 мільйонів гривень. ФОТО

21.11.2019 10:50   -
Автор:
Зі слів чоловіка стало відомо, що він працює «закладчиком» на Інтернет-крамницю на базі відомого месенджеру, яка обслуговує територію кількох регіонів України. За місцем мешкання він зберігав наркотичні засоби і психотропні речовини з метою подальшого їх збуту шляхом «закладок» за вказівкою оператора цієї крамниці.
В ході огляду квартири харків’янина працівники поліції виявили наркотичні засоби та психотропні речовини, розфасовані в полімерні пакети оптовими та роздрібними «закладками». З оселі було вилучено близько 1 кг амфетаміну; близько 3 кг психотропної речовини PVP; близько 150 грамів мефідрону; близько 500 пігулок «Екстазі»; близько 100 грамів психотропної речовини МДМА; близько 2 кг канабісу; 50 пігулок ЛСД; 300 полімерних згортків, обмотаних ізоляційною стрічкою синього, червоного та жовтого кольорів (так звані «закладки») з амфетаміном; близько 35 грамів наркотичного засобу Кетамін; близько 3 грамів кокаїну; 50 грамів грибів галюциногенних; електронні ваги; ізоляційну стрічку синього, червоного та жовтого кольорів; 400 пустих полімерних зіп-пакетів; магніти, що використовувалися для створення «закладок». Вилучене направлено на дослідження.
За даним фактом слідчим Холодногірського відділу поліціїі відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Розпочато проведення необхідних слідчо-розшукових заходів.
Чоловік затриманий в поряду ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Встановлюється джерело та канал постачання наркозасобів і психотропних речовин, злочинні зв’язки фігуранта та інші особи, що можуть бути причетними до вказаної незаконної діяльності. Також проводяться заходи щодо встановлення організаторів та співучасників Інтернет-крамниці.