У Харкові проходять випускні

18.06.2022 18:30   -
Випускні у Харковi 18.06.2022

Сьогодні, 18 червня, у школах Харкова пройшли онлайн-випускні. Повідомляють «Харьковские известия».

У Новобаварському районі цього року – 336 випускників, 31 з них закінчив школу із золотою медаллю, а чотири – зі срібною. Серед медалістів – переможці різних олімпіад, конкурсів, змагань та чемпіонатів не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня.

Випускники Холодногірського району підготували на онлайн-свято вітання, фотоколажі, віртуальні квести та челенджі. Діти з вчителями зробили фільми та музичні кліпи, присвячені школі, підготували «капсули часу».

В Основянському районі школу закінчили 825 юнаків та дівчат, 119 з них – медалісти, переможці та призери різних конкурсів та предметних олімпіад.

Школи Індустріального району закінчили 703 випускники 11-х класів, 33 з яких нагороджені золотою медаллю та 10 – срібною. У райадміністрації зазначили, що незважаючи на те, що свято було незвичайне, – без традиційних урочистостей та зустрічі світанку, але всі діти, які вийшли на зв’язок із різних куточків світу, змогли поспілкуватися та відчути цей незабутній день.

У школах Немишлянського району також відбулося свято «Випускний – 2022». Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримають 617 випускників, з них – 18 «золотих» та 4 «срібних» медалісти.
Також випускників привітали у Салтівському районі.

Дорогі випускники, позаду довгий шлях до знань, але попереду ми віримо в це, захоплююча дорога можливостей, творчих ідей, здійснення мрій. Хай тільки гарне, яскраве і незабутнє чекає на вас, а з вами завжди буде удача та везіння! – зазначили в Адміністрації Салтівського району.