У Харкові ґвалтівник, який знущався з дитини та її бабусі, отримав всього 13 років

29.01.2020 10:36   -
Автор:
Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Владислав Грюк, обвинувальним вироком суду педофіла засуджено до 13 років ув’язнення.
Під час досудового розслідування та судового розгляду обвинувачений вину не визнав, однак вона повністю доведена під час судового розгляду.
У судових дебатах прокурор наполягав на максимальному покаранні, яке передбачено кримінальним кодексом за вчинення вищевказаних злочинів, а саме – 15 років позбавлення волі.
Засуджений вчиняв розпусні дії по відношенню до 12-річної падчерки та одного разу, погрожуючи дівчинці предметом, схожим на пістолет, зґвалтував її неприроднім способом. Також зловмисник, залишившись на самоті із 71-річною бабусею дівчинки, погрожуючи літній жінці ножем, заклеївши їй рот скотчем та зв’язавши руки пластиковими хомутами, зґвалтував останню. У цей час додому прийшла співмешканка (мати дівчинки) та помітивши, що її мати зв’язана, намагалась звільнити її. Але злочинець, погрожуючи ножем, зв'язав руки і ноги скотчем своїй співмешканці. Таким чином він позбавив волі двох осіб. Коли педофіл-ґвалтівник вийшов із квартири, жінка змогла звільнитись та звернулась до правоохоронців. До того ж, зловмисник здійснив жорстоке поводження з тваринами, вбивши двох кішок, які мешкали в сім’ї.