У Харкові чоловік отримав за озброєне пограбування банку 8 років з конфіскацією

13.11.2019 11:18   -
Автор:
Як розповів процесуальний керівник у кримінальному провадженні Михайло Жорняк, за скоєння двох озброєних розбійних нападів суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.
12 грудня 2016 року обвинувачений прибув до кредитної установи. Погрожуючи касиру-операціоністу револьвером, змусив її відкрити сейф та віддати йому понад 6 тисяч гривень.
Через деякий час зловмисник намагався пограбувати вже відділення одного з харківських банків. Так, 23 грудня 2016 року чоловік прибув до відділення банку та намагався змусити начальницю відділення із застосуванням фізичної сили видати йому гроші. Однак, жінка вирвалась від обвинуваченого, почала кричати та позвала допомогу. Зловмисник наніс їй удар у потилицю та швидко вибіг з приміщення відділення.
Після того як обвинувачений вийшов з приміщення відділення, за ним прослідували працівники однієї з інтернет-служб, які працюють поруч з відділенням банку. Вони безперервно слідували за ним до моменту його затримання працівниками патрульної поліції м. Харкова.
Незважаючи на повне заперечення причетності у вчиненні вказаних кримінальних правопорушеннях, його вина була повністю доведена під час судового розгляду.
На даний час вирок не набрав законної сили оскільки триває час на апеляційне оскарження.