У фронтовому Харкові відновили роботу всі торговельні мережі

22.08.2022 15:06   -
Новини Харкова: У місті відновили роботу всі торговельні мережі

Станом на сьогодні, 22 серпня, в Харкові повністю або частково відновили роботу всі торговельні мережі. Загалом роботу відновили близько 60% від довоєнної кількості супермаркетів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, працюють 13 з 14 супермаркетів «Клас», 9 з 13 супермаркетів «Сільпо», 52 з 66 супермаркетів «АТБ-маркет», два з трьох супермаркетів «Восторг». Також працюють всі супермаркети мереж «Рост» (9 об’єктів), «Чудо-маркет» (20 об’єктів), «Десяточка» (12 об’єктів) та ін.

Працюють та продовжують відкриватися в різних мікрорайонах міста невеликі магазини мереж «Посад», «Агромол», «Салтівський м’ясокомбінат», «Кулиничі» тощо. Працюють 36 з 53 ринків та торговельних майданчиків.

У Харкові відсутній дефіцит на продукти, товари першої необхідності, питну воду та гігієнічні засоби.

Продовжують відновлювати роботу заклади побутового обслуговування населення: перукарні, СТО, автомийки, майстерні з ремонту речей та ін. Крім того, працюють деякі кафе, ресторани та кав’ярні. Частина з них продовжує готувати безкоштовні обіди для військовослужбовців, лікарів та містян, які цього потребують.