У Франції відбуваються заходи на підтримку України

24.02.2024 19:26   -
У місті-побратимі Лілль проходять заходи на підтримку України

У місті-побратимі Лілль проходять заходи з нагоди другої річниці від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Сьогодні, 24 лютого, там відбулися урочисте зібрання на Харківському мосту та демонстрація на площі Республіки. Повідомляє Інфосіті.

Як повідомили в Департаменті міжнародного співробітництва ХМР, заходи організувала міська влада та асоціація «Portail de l’Ukraine». Також на знак підтримки України місто Лілль прикрасили у синьо-жовті кольори.

Крім того, з 19 лютого по 7 березня у бібліотеці ім. Жана Леві проходить виставка «Україна, європейський малюнок», присвячена історії та культурі України. А в неділю, 25 лютого, у приміщенні «Casino Barrière de Lillе» буде представлений «Дон Кіхот» у виконанні київського балету.

Нас було дуже багато сьогодні на Харківському мосту – депутати міської ради, українці, представники громадських організацій та родини, які надають прихисток, – для того, щоб висловити повагу українському народу, який бореться за свою свободу, – написала на своїй сторінці в Х (Twitter) мер міста Лілль Мартін Обрі.