У деокупованому селі на Харківщині заживили понад 500 домівок (фото)

21.03.2023 13:52   -
У Руській Лозовій на Харківщині енергетики заживили 500 домівок

Фахівці АТ “Харківобленерго” продовжують ремонт електромережі у селі Руська Лозова Харківського району. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, на сьогодні в Руській Лозовій вдалося заживити 20% споживачів – це понад 500 домоволодінь.

Наразі енергетики відновлюють і високовольтні лінії 10 кВ, і лінії 0,4 кВ безпосередньо у населеному пункті.

“Нагадаю, що через активні бойові дії тут пошкоджено або знищено понад 80% нашого обладнання. Місцевість замінована, і сапери ще продовжують обстежувати територію. Але ми не чекаємо, коли рятувальники завершать свою роботу. Працюємо там, де можливо. Днями ми отримали ще 90 залізобетонних опор для заміни, очікуємо поставку ще не менше 500 штук. Уже виконано ремонт трьох підстанцій з 14-ти. За характером робіт можна сказати, що ми фактично будуємо лінії електропередачі з нуля, адже пошкодження тут колосальні”, – зазначив Володимир Климчук.

Над відновленням електропостачання в Руській Лозовій працюють ремонтні бригади з різних підрозділів обленерго: Мереф’янського, Лозівського, Первомайського, Красноградського, Богодухівського, Нововодолазького та інших, а також працівники підрядних організацій. Терміни виконання назвати поки що важко через величезний обсяг робіт.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОСТАННІ НОВИНИ