У чат-боті «Харків – Твій дім» можна переглянути фото пошкодженого будинку

14.07.2023 17:15   -
Харків'яни можуть переглянути фото пошкодженого будинку в чат-боті

Харків’яни можуть переглянути панорамний знімок пошкодженого будинку та залишити питання про розгляд заяви на участь у програмі «єВідновлення» у чат-боті «Харків – Твій дім». Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили розробники, в чат-боті можна отримати доступ до фотознімків майна, що постраждало через російську агресію. Наразі є не вся інформація, але вона поступово доповнюватиметься.

Крім того, у розділі «Перевірити стан заяви «єВідновлення» додали можливість залишити запитання щодо розгляду заяви містом за допомогою зворотної форми. Це можуть зробити лише ті, чию заяву внесено до реєстру пошкодженого майна та прийнято на розгляд.

Нагадаємо, нещодавно розділ чат-боту «Життєзабезпечення та громадська безпека» доповнили інформацією для пошук найближчих укриттів та об’єктів, що працюватимуть у разі виведення з ладу критичної інфраструктури. Також у розділі вказані ресурси, куди можна звернутися та повідомити про зачинене укриття або його неналежний стан. Через чат-бот такі заяви не приймаються. Фото та питання можна залишити онлайн на новому веб-порталі «1562».

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.