У Центрі реабілітації дітей пройде святковий концерт

17.12.2019 17:36   -
Автор:
У святі візьмуть участь вихованці центру, а також заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан та представники структур, причетних до роботи з дітьми.
За словами організаторів, мета заходу – привернення уваги громадськості до проблем сирітства, жорстокого поводження з дітьми, а також активізація співробітництва між органами державної влади, профільних установ і громадських організацій із захисту прав дітей.
В ході свята вихованці центру отримають різні подарунки та солодощі.
Початок заходу – о 15:00.
Організатори – Департамент служб у справах дітей та «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Харкова». Захід проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Довідка. Комунальний заклад соціального захисту для дітей «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова» було відкрито 2013 року. В установі з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, працюють психологи. Вихованці центру відвідують різні заняття, в тому числі з арт-терапії, національно-патріотичного і правового виховання. Окрема увага приділяється фізичному здоров'ю дітей та їхній соціальній реабілітації. Фахівці установи також працюють з батьками вихованців центру.