У 121 населений пункт Чугуївського району повернули світло

01.12.2022 16:05   -
Новини Харківщини: У 121 населений пункт Чугуївщини повернули світло

З початку війни 128 населених пунктів Чугуївського району перебували під окупацією. Нині на звільнених територіях відновлюють комунікації, повідомляють Харьковские известия.

У результаті бойових дій в районі було пошкоджено близько 80% ліній електропередач. Зараз мережу відновлюють. Світло подали в 121 населений пункт із 128. У деяких селищах та містах електрику не можуть подати через значні пошкодження системи та забруднення територій вибухонебезпечними предметами.

«Ми маємо чітко знати терміни завершення розмінування. Наші громадяни не можуть залишатися без світла впродовж 9 місяців. Тому, звертайтеся до центру гуманітарного розмінування з цією проблемою. Після проведення усіх необхідних робіт «Обленерго» зможе подати електропостачання», – звернувся начальник ХОВА Олег Синєгубов до представників місцевої влади Чугуївського району.

Читайте також: Комунальники продовжують підключати воду жителям Київського району Харкова

У Чугуївському районі ведуться активні роботи з відновлення централізованого водопостачання та газопостачання.

«З 30 населених пунктів у 24 відновлено водопостачання. У 25 населених пунктах відновлено газопостачання. Наразі 21 населений пункт ще залишається у Вовчанській та Старосалтівській громадах без газопостачання у зв’язку з перекриттям газу агресором», – зазначив голова Чугуївської РВА Сергій Лободенко.

Тривають роботи із ремонту мостів. Артемівська дамба – на стадії закінчення. Її мають ввести в експлуатацію у грудні.

«У Старосалтівській і Вовчанській громадах не працюють ЦНАПИ. З тих причин, що немає кадрів, техніки і логістики. Місцеві мешканці можуть отримувати необхідні послуги в Чугуєві, Чугуївській районній військовій адміністрації», – розповів Сергій Лободенко.

У районному центрі вже підготувалися до настання морозів. Нині у місті працюють усі котельні, заготовлено дрова для пунктів обігріву.

Раніше ми повідомляли про те, що Харківщина отримає додаткову субвенцію для забезпечення населення безоплатними дровами.