Цьогоріч у Харкові планують збудувати ще трі підземні школи

03.04.2024 09:56   -
Цьогоріч у Харкові планують збудувати ще трі підземні школи

Ще три підземні школи планують збудувати у Харкові до початку нового навчального року. Про це журналістам повідомив міський голова Ігор Терехов, передає Iнфосiтi.

За його словами, зведення підземних шкіл планується у всіх районах Харкова. Перші в черзі на будівництво — Новобаварський, Холодногірський та Шевченківський райони. Крім того, за кошти субвенції з державного бюджету одну підземну школу проєктує ХОВА.

«Хочу, щоб до початку нового навчального року в Харкові з’явились ще три підземні школи. У будь-якому разі ми працюємо над цим», – повідомив Ігор Терехов.

Нагадаємо, першу підземну школу збудували в Індустріальному районі. Це автономна будівля під землею на глибині 6 метрів. Із трьома джерелами живлення і власним генератором. Світлини унікальної школи мер Харкова оприлюднив у своєму акаунті у соцмережі «Х». Як виглядає перша підземна школа у Харкові, дивіться у фоторепортажі.

Реалізація цього проєкту коштувала міському бюджету 58,8 млн грн. Зараз класи у школі обладнали приладдям та технікою зі шкіл, які через війну поки не працюють. У подальшому USAID на безоплатній основі надасть нове обладнання (комп’ютери, інтерактивні дошки тощо).

З 8 квітня у підземній школі в Індустріальному районі навчатимуться дві зміни по 450 дітей щодня.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ