Триває відновлення автомобільних доріг на деокупованих територіях Харківщини

19.06.2023 12:20   -
Відновлення автомобільних доріг на деокупованих територіях Харківщини

Державне підприємство «Дороги Харківщини» проводить ремонтні роботи на дорозі Мартове – Хотімля – Старий Салтів в межах Печенізької та Старосалтівської територіальних громад. Про це повідомляють Харьковские известия.

На першій ділянці – в межах Печенізької територіальної громади – вже завершені роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону.

Як зазначив очільник ХОВА, її відновлення суттєво зменшить час руху до м. Вовчанськ та сіл Вовчанської громади, що дозволить більш оперативно проводити евакуацію поранених, цивільного населення, ліквідовувати наслідки обстрілів та доправляти гуманітарну допомогу.

На другій ділянці ремонту – в межах Старосалтівської територіальної громади – тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші, вирівнюючого шару покриття з асфальтобетонної суміші та формування узбіч.

У ДП «Дороги Харківщини» просять водіїв бути уважними в місцях проведення робіт, звертати увагу на нові дорожні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині через розмінування закриють трасу Т-21-10: схема об’їзду

ОСТАННІ НОВИНИ