Терориста, який хотів підірвати ємності з хлором у Харківській області, будуть судити. ФОТО

06.12.2019 10:00   -
Автор:
Прокуратура Харківської області направила до суду обвинувальний акт відносно мешканця Харківської області, який намагався вчинити вибух на комплексі водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 258 КК України).
За інформацією начальника відділу прокуратури Павла Угровецького, у червні поточного року співробітниками СБУ під процесуальними керівництвом прокуратури області припинено протиправну діяльність та затримано на «гарячому» терориста. Він здійснював заходи з підготовки вчинення теракту: намагався підірвати ємності із хлором на об’єкті критичної інфраструктури Харківської області – комплексі водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал», розташованому у смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області.
Стосовно вказаного громадянина під час досудового розслідування судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.