Терехов розповів, як і кому допомагають у Харкові та про розвиток метрошколи (відео)

14.09.2023 13:10   -
Терехов розповів, як і кому допомагають у Харкові та про розвиток метрошколи

Сьогодні, 14 вересня, в ефірі національного телемарафону міський голова Ігор Терехов розповів про роботу у Харкові пунктів гарячого харчування, допомогу самотнім людям похилого віку та облаштування нових класів у метрошколі, повідомляє Інфосіті.

Мер, зокрема, нагадав, що пункти видачі безкоштовного харчування відкрилися у грудні минулого року і щодня обслуговують близько 35 тис. харків’ян та внутрішньо переміщених осіб.

«Попит є, тому ми продовжуватимемо годувати людей безкоштовно. Крім того, харчуванням забезпечуються 5,5 тис. осіб, які фактично прикуті до ліжка. Це люди похилого віку, люди з інвалідністю. Їх доглядають наші соціальні працівники», – зазначив Ігор Терехов.

Крім того, мер повідомив, що перед початком опалювального сезону міжнародні партнери допомогли придбати для пільгових категорій 2,5 тис. обігрівачів.

Окремо Ігор Терехов зупинився на питанні навчання школярів на станціях метрополітену. За його словами, перші тижні навчання у комбінованому режимі показали, що ідея створення метрошколи була вдалою.

«Кількість школярів зросла. Якщо спочатку це була одна тисяча учнів, то зараз у метрошколі навчається вже 1064 учні. Є попит на те, щоб облаштовувати нові класи, і ми цим зараз займаємося», – наголосив мер.

ОСТАННІ НОВИНИ