Телефонні шахраї знов активізувались. Харків’янин віддав незнайомцю гроші за непритягнення сина до кримінальної відповідальності

20.09.2019 17:25   -
Автор:
Через декілька хвилин заявник зустрівся із невідомим чоловіком біля будинку за місцем мешкання та передав йому 22 тисячі доларів США.
Слідчим відкрито кримінальне провадження ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.
Наразі поліцейськими вживаються заходи для встановлення особи зловмисника та його затримання.
Шановні громадяни, якщо ви отримали подібний дзвінок від невідомої особи, ні в якому разі не говоріть про наявність у вас грошей та не передавайте кошти невідомим особам. Не переводьте кошти на чужі рахунки, не називайте своєї адреси, куди можуть приїхати сумнівні люди, щоб забрати кошти. Нерідко шахраї телефонуют ьсаме серед ночі – пам’ятайте, що зловмисники користуються вашим розгубленим емоційним станом виключно у власних цілях.Не піддавайтесь емоціям та у жодномуразі не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів.
Спробуйте перевірити інформацію, одразу телефонуйте тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.
Поліція Харківщини закликає громадян бути уважними та пильними. Бережіть себе та своємайно!