Світлий одяг та ліхтарик. У Харкові пішоходам дали поради, як уникнути ДТП

05.12.2022 11:59   -
Новини Харкова: Пішоходам дали поради, як уникнути ДТП

Щоб уникнути ДТП, харків’ян просять дотримуватись Правил дорожнього руху, а також виконувати рекомендації щодо одягу та спеціальних засобів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, у Головному управлінні Національної поліції у Харківській області рекомендують одягати світлий одяг, або користуватися спеціальними жилетками зі світлоповертальними елементами, одягати на домашніх тварин ошийники, що світяться, або одяг зі світлоповертальними елементами, вмикати ліхтарики на телефоні під час руху дорогою, використовувати на одязі, особливо в темний час доби, світлоповертальні елементи (стікери, що кріпляться на одяг чи сумку), спеціальні браслети, брелоки, значки, шнурки тощо.

За статистикою, протягом 2022 року у Харківській області відбулось 152 дорожньо-транспортні пригоди за участю пішоходів. 108 таких ДТП відбулись на території міста Харкова.

У результаті ДТП загинули 18 та отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості 92 людини. Понад 61% усіх ДТП, у яких загинули пішоходи, трапилось з 17:00 до 21:00. Також на території Харкова сталося 24 ДТП з потерпілими за участю дітей. Одна дитина загинула та 23 були травмовані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські патрульні роздали корисні подарунки