Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити кримінальне провадження по слідчих, які вели справу Зайцевої-Дронова

20.09.2019 12:36   -
Автор:
«Пам'ятаємо, слідчого Волкова, який чомусь не передав експертам Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз документи, які потрібні були експертам для встановлення (чи не встановлення) наркотичного сп'яніння Зайцевої. Це аналіз на опіати, огляд наркологом Федірко, дослідження, яке показало, що з опіатів були кодеїни, які мають наркотичний ефект. Експерти так і написали, що не можуть встановити чи була Зайцева в наркотичному сп'янінні, бо не мають документів.
Це не збентежило ні Волкова, який отримав від експертів результат із «діркою», ні прокурорів, які потім спирались на цей «висновок» і говорили: «Не було наркотиків у Зайцевої, експерти так сказали».
А ми розуміємо, «наркотики» — це обтяження, а Зайцева, розраховувала на значне зменшення терміну. До того ж, наркотики — це неможливість вийти достроково.
Окрім того, ми пам'ятаємо, як Волков завзято «шукав» нарколога Федірко, яка оглядала Зайцеву після ДТП, і зафіксувала «звужені зіниці», млявість, невиконану позу Ромберга. Шукав більше пів року, доки не знайшли її зовсім інші люди. Федірко ж заявила в суді, що Волков знав її номер і телефонував їй неодноразово», — нагадала у своєму дописі обставини справи Тетяна Доцяк.