Суд скасував тендер на ремонт дороги на Харківщині: апеляція не допомогла

12.05.2023 10:37   -
Суд скасував тендер на ремонт дороги на Харківщині: апеляція не допомогла

Східним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення суду першої інстанції про визнання незаконним та скасування рішення тендерного комітету Служби автомобільних доріг у Харківській області щодо ремонту автомобільної дороги на суму 204 млн грн. Про це повідомляють Харьковские известия.

До суду позивалася Харківська обласна прокуратура.

Правоохоронці встановили, що Служба автомобільних доріг у Харківській області у грудні 2019 року уклала з підприємством договір про виконання робіт на будівництво автодороги «Р-51 Мерефа — Лозова — Павлоград» на суму 204 млн грн.

При цьому розпорядник коштів безпідставно застосував переговорну процедуру і таким чином уникнув проведення відкритих торгів щодо закупівлі робіт на будівництво автошляху. У зв’язку з цим прокуратура звернулась до Господарського суду Харківської області з відповідним позовом, який було задоволено.

Однак відповідач, не погодившись з вказаним рішенням, подав апеляційну скаргу на нього. Суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокуратури та залишив рішення Господарського суду Харківської області в силі.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube