Суд арештував активи харківських компаній, які належать росіянам

08.08.2022 12:30   -
Новини Харкова: Суд арештував активи компаній, які належать росіянам

Судом задоволено клопотання прокурорів Харківської обласної прокуратури про накладення арешту на корпоративні права підприємств, засновниками яких є громадяни рф. Про це повідомляють Харьковские известия.

Йдеться про три приватні підприємства, які опосередковано сприяють військовій агресії рф проти України. Їхні засновники — громадяни країни-агресора. Своїми діями вони забезпечують провадження господарської діяльності у взаємодії з рф.

Це харківські компанії з різних галузей: вони займаються ресторанним бізнесом, торгівлею продовольчими товарами та пальним.

У кінці липня 2022 року Київським районним судом м. Харкова накладено арешт на корпоративні права російських громадян на суму понад 23 млн грн. Арештовані корпоративні права передано для управління до АРМА.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом провадження господарської діяльності у взаємодії з рф (ч. 4 ст. 111-1 КК України) здійснюється за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури слідчими СУ ГУНП в Харківській області.

Раніше ми повідомляли про те, що харківські прокурори передали до АРМА понад 40 мільйонів гривень росіян.