Сьогодні три харківські трамваї тимчасово змінять маршрути руху

07.03.2024 08:11   -
У Харкові три трамваї змінять маршрути руху 07.03.24

Сьогодні, 7 березня, через ремонтні роботи трамваї № 16, № 16А та № 27 тимчасово змінять напрямок руху. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Рух трамваїв №27 на вул. Молочній та вул. Гольдбергівській, на ділянці від вул. Георгія Тарасенка до пров. Рибасівського у напрямку вул.Москалівської, буде припинений з 9:30 до 15:30 7 березня.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

  • №27: розворотне коло «Салтівське» – пр. Тракторобудівників – вул. Героїв Праці – вул. Академіка Павлова – пр. Героїв Харкова – майдан Конституції – майдан Павлівський – вул. Університетська – вул. Греківська – пров. Рибасівський – вул. Гольдбергівська – вул. Москалівська – розворотне коло «Новожанове».

у зворотному напрямку: за звичайним маршрутом.

Рух трамваїв №16, 16А на вул. Шевченка, на ділянці від розворотного кола «Журавлівський гідропарк» до вул. Героїв Праці, та на вул. Героїв Праці, на ділянці від вул. Шевченка до вул. Академіка Павлова, буде припинений з 10:00 до 15:00 7 березня.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

  • №16, 16А: розворотне коло «Салтівське» – пр. Тракторобудівників – вул. Героїв Праці – вул. Академіка Павлова – в’їзд Семиградський – вул. Віринська – вул. Мойсеївська – вул. Шевченка – розворотне коло «Журавлівський гідропарк».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ