Скандальне відео у мережі: поліція Харкова відкрила кримінальне провадження за фактом ненадання допомоги

27.12.2019 13:20   -
Автор:
Цього ж дня в мережі Інтернет з’явилось відео, на якому видно, як ця ж людина в безпорадному стані лежить на землі та ще подає ознаки життя. Відео про останні хвилини життя чоловіка знімав на телефон невідомий громадяни, який вигулював собаку.
Патрульні поліцейські встановили чоловіка, який зробив цей відеозапис та виклав до соціальної мережі. Як з’ясувалось, 34-річний місцевий мешканець вийшов на прогулянку з собаками та почув підозрілі звуки. Підійшовши ближче, він побачив чоловіка, який, на його думку, поводився неадекватно. Він зняв це на відео та виклав у соціальну мережу.
Працівники поліції також встановили особу померлого. Ним виявився 31-річний мешканець Харківської області, який того дня поїхав у справах до міста. За висновками експертів, його смерть настала в результаті гострого розладу кровообігу та гострої кардіоміопатії.
Слідчим Шевченківського відділу поліції відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 136 (ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.