Щодня у Харкові вивозять сміття близько 150 одиниць спецтехніки (фото)

28.10.2022 10:10   -
Новини Харків: Щодня вивозять сміття близько 150 одиниць спецтехніки

Для забезпечення чистоти в місті у розпорядженні КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» є потужна технічна база та спецтехника, що включає автотранспорт стандарту ЄВРО-5. Про це повідомляють Харьковские известия.

«На маршрутах працюють сміттєвози та бункеровози марки «Ford Cargo», сміттєвози «IVECO», телескопічні навантажувачі «Manitou». Водії, вантажники, слюсарі, шиномонтажники, всі, хто пов’язаний зі спецавтотехнікою, – наш «золотий фонд». Міська влада надає нашому підприємству колосальну допомогу, починаючи від закупівлі автозапчастин, паливно-мастильних матеріалів, завершуючи виділенням коштів для виплати заробітної плати працівникам», – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шляховики продовжують лагодити дороги після ворожих «прильотів»

Олег Циганенко розповів, що працює на підприємстві майже 30 років. За цей час він освоїв різні типи важкої спецавтотехніки. Перший день війни водія застав на маршруті у Новобаварському районі.

«Спочатку було страшно, незрозуміло, як себе поводити в такій ситуації, складно працювати, однак роботу не припиняли. Згодом стало легше, оскільки з’явився досвід роботи в критичних ситуаціях. У нас дружний, надійний колектив, в якому я завжди можу розраховувати на підтримку та допомогу», – підкреслив Олег Циганенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Північній Салтівці тривають відновлювальні роботи на водоводах, які постраждали від снарядів