Розшукують екс-ДПСника та безробітного, що працювали на росіян на Харківщині

17.04.2023 16:32   -
Розшукують екс-ДПСника та безробітного, що працювали на росіян на Харківщині

Органи прокуратури спільно з іншими правоохоронними органами продовжують викривати осіб, які співпрацювали з представниками зс рф під час окупації територій Харківщини. Про це повідомляють Харьковские известия.

Встановлено, що в окупованому Ізюмі 32-річний безробітний чоловік без досвіду служби пішов працювати до росіян до незаконно створеної «міліції». Причому одразу оперативником в так званий карний розшук.

Колаборант не тільки виконував всі накази росіян, але й розшукував патріотів, ветеранів АТО, затримував ізюмчан, які не підтримали окупацію, допитував людей.

Щойно Ізюм звільнила українська армія, «оперативник» втік. Наразі він оголошений у розшук.

Ще один колаборант відслужив 18 років в українських правоохоронних органах, його остання посада – інспектор ДПС. Коли російські війська окупували Куп’янськ, 52-річний чоловік добровільно пішов служити до них. В так званому «Управлінні внутрішніх справ Тимчасової цивільної адміністрації», яку окупанти незаконно створили на Харківщині, колишній правоохоронець отримав посаду інспектора дорожньо-патрульної служби.

За час роботи на росіян «інспектор» безпідставно перевіряв машини цивільних, відбирав транспорт і виконував інші злочинні накази загарбників. Як тільки місто звільнила українська армія, зрадник одразу втік – зараз його розшукують. «Інспектору» загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube