Російські терористи продовжать завдавати масованих ракетних ударів по Україні, — ГУР МО

24.11.2022 14:15   -
Росіяни продовжать завдавати ракетні удари по Україні, — ГУР МО

За словами представника ГУР МО України Андрія Юсова, росіяни й надалі завдаватимуть масованих ракетних ударів по Україні. Про це повідомляють Харьковские известия.

Щоб підготуватись до наступного такого обстрілу окупантам знадобиться близько тижня.

“Нас намагаються зламати, занурити в темряву і холод в період війни і змусити до перемовин на умовах агресора. Цього насправді не вийде, ми розуміємо що періодичність масованих ракетних атак по Україні – це приблизно тиждень. Тобто, це той період, який потрібен, щоб підготуватися до наступного такого удару”, – наголосив представник ГУР МО України.

Також він додав, що запаси високоточної зброї у рф виснажені, та пропри це у агресора залишилось ще чимало не високоточних ракет.

“Ми й бачимо, що за точністю вони особливо і не женуться. У багатьох випадках розліт в кілометр – це умовна “норма” і влучання навіть не в об’єкти інфраструктури, а в цивільні будинки, лікарні – це і є ознака косорукості російських ракетників і в цілому режиму рф”, – зазначив Андрій Юсов.

Найбільше у росіян залишилось ракет до систем С-300.

“Це означає, що насамперед загроза є для прифронтових міст: Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Херсон. На жаль. це ті міста, куди С-300 добивають. Україна працює над захистом цивільної інфраструктури і мирного населення, але розуміємо, що ворог попри всю свою недолугість є серйозним, озброєним, масовим. Тому, на жаль, ракетний терор ще може тривати”, – резюмував представник ГУР МО України.

Раніше ми повідомляли про те, що вночі окупанти знову обстріляли Харківщину: на місці влучання утворилась вирва (фото).