Російські окупанти вже використали понад 600 іранських “шахедів”

04.01.2023 15:21   -
Російські окупанти використали проти України понад 600 "шахедів"

Російські терористи використали проти України близько 660 іранських дронів. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на представника ГУР МО України Вадима Скібіцького.

“У них реально є проблеми з арсеналом, в тому числі і з безпілотниками. На сьогодні вони використали приблизно 660 дронів. За контрактом передбачено 1 750. Потрібен час для їх доставки та підготовки. Протягом останніх днів вони застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати. За нашими даними, зараз у них буде чергова партія поставки. Скільки це буде – будемо ще уточнювати. Як правило, до цього вони завозили партіями 250-300 штук. Подивимося, як буде цього разу”, – наголосив Вадим Скібіцький.

Читайте також: Росія не планує завершувати війну проти України: є загроза нового наступу на Харків

Коментуючи питання щодо запуску дронів роями, він зауважив, що масований рій дронів спрямований на те, аби прорвати нашу систему ППО і влучити в об’єкти. Якщо запускати малу кількість – 5-10 – не буде такого ефекту.

Представник воєнної розвідки України додав, що окупанти використовують різні висоти і різні напрямки для обходу протиповітряної оборони, а також змінюють райони запуску “шахедів”.

Раніше ми повідомляли про те, що рашисти почали змінювати тактику обстрілів України — розвідка.