Росіяни готуються до звільнення Криму українськими військовими – розвідка

09.02.2023 16:40   -
Росіяни готуються до звільнення Криму українськими військовими

Російська окупаційна адміністрація Криму та місцеве відділення фсб видали «рішення про встановлення високого (жовтого) рівня терористичної небезпеки». Про це повідомляють Харьковские известия.

Згідно з документом, високий рівень загрози встановлюється в населених пунктах Армянськ, Джанкой, Керч, Красноперекопськ, а також в Джанкойському, Красноперекопському і Ленінському (Єдикуйському) районах Криму. Аналогічний рівень загрози оголошується на підвідомчих об’єктах міністерств транспорту, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, палива та енергетики, промислової політики та комітету з водного господарства та меліорації. Строк дії заходів необмежений – до прийняття рішення про відміну.

У рішенні зазначено, що підрозділам фсб рф, які діють в Криму та лінійному відділенню мвс рф на транспорті, необхідно посилити контроль за пересуванням транспорту на півострові. Також посилюється контроль за переміщенням російських громадян та іноземців та обов’язковою реєстрацією тимчасового місця проживання.

Підрозділам мнс наказано провести ревізію спеціалізованого обладнання для здійснення «рятувальних операцій». Місцеві адміністрації мають забезпечити місця для «тимчасового розміщення людей». На міністерство охорони здоров’я покладається зобов’язання підготувати заклади для надання екстреної допомоги та медичної евакуації.

“Подібні «заходи безпеки» з боку окупантів є ознакою підготовки до початку операції зі звільнення Криму українськими Силами Оборони. Також це може свідчити про можливість здійснення провокацій з боку російських спецслужб щодо мирного населення півострова з подальшим перекладанням відповідальності на Україну”, – розповіли у ГУР МО України.

ОСТАННІ НОВИНИ:

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube