Роботи переможців конкурсу дитячих малюнків покажуть у метрополітені Харкова (фото)

25.08.2022 12:30   -
Новини Харкова: У метро покажуть малюнки переможців дитячого конкурсу

У Харкові визначили переможців Міського онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Мирне майбутнє Харкова», який проводився до Дня міста. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили у Департаменті культури, юні харків`яни надіслали понад 900 робіт з різних міст України та світу. Конкурс проходив на базі медіа-ресурсів департаменту – у «Telegram» та «Instagram». Членами журі виступили фахівці та педагоги мистецької образотворчої освіти.

В основній номінації було обрано 33 кращі роботи, на основі яких створять відеоролик, який демонструватиметься у метрополітені.

Понад 10 робіт відібрали в рамках номінації «Галерея муралів майбутнього Харкова», якими прикрасять стіни будівель мирного Харкова. Серед них – малюнок 10-річної Поліни Сукач з Циркунів, яка пережила жахіття війни в окупованому селі, але продовжує радіти життю і малювати світлі малюнки.

Також серед переможців – робота вихованців дитячого садку №366. Педагоги разом з дітьми з листопада 2021 року по лютий 2022 року власними руками створювали макет «Харків майбутнього».

Раніше ми повідомляли про те, що у Харкові відбувся традиційний творчий конкурс до Дня міста.