Робітники КП “ХТМ” проходять інструктажі з правил безпеки

16.07.2022 16:00   -
Правила безпеки на роботі: співробітники ХТМ проходять інструктаж

На всіх філіях та у відділеннях КП «Харківські теплові мережі» проходять інструктажі з дотримання правил безпеки під час надзвичайних ситуацій військового характеру. Повiдомляють “Харьковские известия”.

Кожен керівник підрозділу, від директорів до начальників теплових дільниць, мають знати і дотримуватися алгоритму дій стосовно порятунку персоналу під час повітряної тривоги або загрози артилерійського обстрілу. Якщо хтось із працівників опинився у такий час поза зоною контролю керівника, він має надіслати смс про місце свого перебування, написавши, де і в якому укритті він знаходиться.

За словами директора з питань техніки безпеки та підготовки кадрів Єлизавети Слізченко, крім вищезазначених правил, керівник підрозділу має уважно ставитися до психологічного стану своїх підлеглих і мати алгоритм дій на випадок панічної атаки або приступу клаустрофобії, який може статися з людиною у підземному укритті. Таких працівників потрібно всіляко відволікати від тривожного стану життєвими питаннями та розмовами. Крім того, кожен працівник ХТМ має володіти навичками з зупинки кровотечі, вміти зафіксувати зламану кінцівку, щоб надати першу допомогу до прибуття «швидкої».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що з 15 по 16 липня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 17 оперативних виїздів.