Рятувальники отримали нагороди та пам’ятні медалі “За оборону Міста-Героя Харкова” (фото)

06.12.2022 14:10   -
Новини Харкова: Рятувальники отримали нагороди та пам’ятні медалі

Сьогодні, 6 грудня, у Головному управлінні ДСНС України у Харківській області відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Про це повідомляють Харьковские известия.

Урочисту церемонію нагородження проводив начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв.

“З початком ворожої агресії рятувальники пліч-о-пліч з воїнами ЗСУ захищають цивільне населення від ворожих атак, ліквідовують їхні наслідки. Гасіння пожеж, проведення заходів з гуманітарного розмінування, порятунок людей, ліквідація наслідків руйнувань, допомога людям, що вимушені залишити свої домівки, – далеко не вичерпний перелік завдань, які з честю виконують співробітники ДСНС, часто ризикуючи власним життям. Своїм героїзмом та готовністю до самопожертви під час виконання завдань за призначенням у період війни вони довели, що є гідними найвищої оцінки з боку суспільства, заради якого служать, і заслуговують на нагороди”, – виступив з привітальним словом начальник Головного управління ДСНС.

Окрім того, Волобуєв нагородив кращих рятувальників відомчими нагородами та відзнаками, а також пам’ятними медалями “За оборону Міста-Героя Харкова”.

Раніше ми повідомляли про те, що мер Харкова привітав військових з Днем Збройних Сил України.